O nas

Kim jesteśmy?

Prowadzimy sklep z urządzeniami pomiarowymi www.mierzymy.pl.

Dlaczego piszemy bloga?

Ponieważ sam sprzęt nie jest często rozwiązaniem problemów pomiarowych. Na blogu dzielimy się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, by pomóc Wam w praktycznym zastosowaniu przeróżnych instrumentów.

Czy nasze teksty są obiektywne?

Tak, ponieważ wychodzimy z założenia, że każde urządzenie ma swoje wady i zalety. Części z Was przyda się tańsze rozwiązanie, inni wybiorą droższe, dlatego bardziej skupiamy się na korzyściach, jakie wynikają z zastosowania konkretnych narzędzi. Nie zależy nam na reklamowaniu jednej marki, a obniżaniu wartości drugiej. Na blogu pokazujemy specyficzne wartości prezentowanych urządzeń pomiarowych.

Czy lubimy czytać Wasze komentarze?

Oczywiście. Nie pozjadaliśmy wszystkich rozumów, nie jesteśmy alfą i omegą. Każda uwaga o artykule, wskazanie błędu czy propozycja innego podejścia do rozwiązania opisywanego problemu mierniczego jest cenna i poszerza horyzonty wszystkich odwiedzających blog.

Czy szanujemy cudzą własność intelektualną?

Bez dwóch zdań. Wszystkie teksty opublikowane na blogu to autorskie materiały. Wszędzie tam, gdzie cytujemy opracowania innych autorów podajemy źródło. Fotki w większości pochodzą z naszych zbiorów, część z firmowych galerii producentów. Chcecie kopiować zdjęcia i treść wpisów? Nie ma problemu. Wystarczy do nas napisać na adres mailowy blog@mierzymy.pl, poinformować, gdzie nasze materiały będą publikowane i umieścić w treści swojego wpisu źródło informacji z dodaniem aktywnego linku do bloga.

Podziel się z innymi!

Komentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 5 =